KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14907232
nr 1490 7232
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -64, komposition, oramad. Olja på duk, 94x90 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:39:12
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr